Wil je een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
anderen bekeken ook
Bestellen met een glimlach

-
Snelle levering
Voor 23.59 uur besteld is morgen in huis!
-
Veilig betalen
Betaal voor- of achteraf, via je eigen bank
-
Gratis verzending
Geen verzendkosten boven de 50 euro
-
Zichttermijn
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Heb je vragen of opmerkingen? Onze klantenservice staat iedere werkdag voor je klaar.
Deze kussensloop van het merk Snoozing is voorzien van een effen ontwerp in de kleur rood. Een warme tint die zich prima voor felle kleureffecten leent. Het dessin zorgt voor een warme uitstraling in je slaapkamer. Dit wordt nog versterkt door de subtiele glans van de satijnbinding. Je kunt het prachtige vuurrood goed combineren met neutrale kleuren zoals zwart en wit. De kussenslopen worden aangeboden per twee stuks en zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Gemaakt van 100% katoen-satijn voelen de Snoozing kussenslopen zeer zacht aan tegen de huid. Als je het snel warm hebt, dan is katoen-satijn een fijn materiaal om op te slapen: De stof heeft een sterk vochtabsorberend vermogen en werkt warmteregulerend. De kussenslopen zijn geproduceerd in Portugal, wat bijdraagt aan de kwaliteit en duurzaamheid van het product.
Snoozing
De collectie van Snoozing bevat dekbedovertrekken, dekbedden en hoofdkussens van hoogwaardige kwaliteit. De dekbedden hebben verschillende warmteklassen, voor elk seizoen een geschikt dekbed. Ook biedt Snoozing een diversiteit aan hoofdkussens. De overtrekken zijn verkrijgbaar in diverse dessins, en maken elke slaapkamer compleet.
Kussensloop
Een kussensloop is een overtrek voor een hoofdkussen. Veel kussenslopen hebben een sluiting waarin een inslag van meestal 20 cm zit. Na het inbrengen van het kussen sluit de kussensloop vanzelf. Behalve dat een kussensloop mooi is qua dessin, neemt deze ook vocht en vuil op. Het hoofdkussen gaat daardoor langer mee.