Wil je een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
-
Vóór 23.59 uur besteld, morgen in huis!
-
Onze klanten geven ons een 9.1
-
Geen verzendkosten vanaf 50 euro
-
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Heb je vragen of opmerkingen? Onze klantenservice staat iedere werkdag voor je klaar.
Specificaties
veelgestelde vragen
Een favoriet in de keuken: de Mixte theedoek met een rood-wit ruitpatroon. De karmijnachtige roodtint blijft een geliefde klassieker en de ruitjes hebben een heerlijk rustieke uitstraling. Het bekende merk De Witte Lietaer heeft deze fijne serie theedoeken ontworpen voor de tijdloze keuken met een individuele sfeer.
De theedoek Mixte heeft het formaat 68x68 cm en wordt geleverd in setjes per twee stuk. Het zeer degelijke materiaal bestaat uit 50% katoen-50% linnen. Deze combinatie van twee plantaardige vezels is bestendig tegen wastemperaturen tot 90°C en gaat lang mee. Daarnaast droogt de stof snel weer waardoor je de theedoek gauw weer kunt gebruiken.
De Witte Lietaer
De Witte Lietaer is sinds 1898 een Belgische linnenproducent die een ruime collectie aan bed- en badtextiel biedt. Het textiel staat bekend om de hoge kwaliteit, geproduceerd met een groot oog voor detail en uit de beste materialen. De betaalbare, duurzame en gebruiksvriendelijke collectie heeft een tijdloze look waarin elegantie, luxe en kwaliteit worden gecombineerd.
Theedoek
Theedoeken horen bij het meest gebruikte textiel in huis. Het is een linnen of katoenen doek waarmee de gewassen vaat wordt afgedroogd. Een theedoek moet niet verward worden met een keukendoek want met een keukendoek worden enkel de handen afgedroogd. Het materiaal is zeer verschillend en voelt ook anders aan.
anderen bekeken ook

