Wil je een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
anderen bekeken ook
Bestellen met een glimlach

-
Snelle levering
Dit weekend besteld, maandag al in huis!
-
Veilig betalen
Betaal voor- of achteraf, via je eigen bank
-
Gratis verzending
Geen verzendkosten boven de 50 euro
-
Zichttermijn
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Heb je vragen of opmerkingen? Onze klantenservice staat iedere werkdag voor je klaar.
Met het Remade Nautic Stripes dekbedovertrek van Walra in de kleur Zand breng je rust en sfeer in de slaapkamer. De natuurlijke kleuren van het handgetekende streepmotief zijn eenvoudig te combineren met praktisch iedere woonstijl. De bijpassende kussenslopen worden natuurlijk standaard meegeleverd.
Voor het Remade Nautic Stripes dekbedovertrek is gebruik gemaakt van een fijne materiaalmix van 70% gerecyclede katoen en 30% katoen. Deze heerlijk zachte stof is daardoor extra duurzaam: beter voor mens en milieu! Katoenen beddengoed laat de huid ademen en zorgt ervoor dat transpiratievocht snel wordt afgevoerd voor optimaal comfort. Het overtrek met dubbele doorlopende instopstrook heeft een totale lengte van 240 cm.
Walra
Walra ontwerpt sinds 1873 bed-, bad- en keukentextiel van de hoogste kwaliteit. De ontwerpen zijn tijdloos, eenvoudig en luxe. Het assortiment wordt afgestemd op de wensen en mogelijkheden van nu. Ondanks de modernste materialen is Walra betaalbaar. Zo kan iedereen genieten van optimaal comfort en mooie designs.
Dekbedovertrek
Een dekbedovertrek houdt je dekbed langer fris. Het verfraait tegelijkertijd je bed en de slaapkamer. Dekbedovertrekken zijn in veel verschillende ontwerpen beschikbaar en onderling verschillen ze ook in materiaal. De ene stof biedt een warme nachtrust waar de ander voor verkoeling zorgt tijdens het slapen.
veelgestelde vragen
- Hoe kies ik een dekbedovertrek?
- Welke maat dekbedovertrek heb ik nodig?
- Wat is de totale lengte van dit dekbedovertrek?
- Zit er ook een kussensloop bij?
- Wat is een dubbele doorlopende instopstrook?
- Als ik een extra lang dekbed in een overtrek met dubbele doorlopende instopstrook stop, is er dan nog instopstrook over?
- Hoe voorkom ik dat mijn dekbed uit het overtrek glijdt?
- Wat zijn de eigenschappen van katoen?
- Kan ik mijn dekbedovertrek tijdens ieder seizoen gebruiken?
- Wat zijn de gevolgen van zonlicht voor het dekbedovertrek?
- Op hoeveel graden kan ik dit dekbedovertrek wassen?
- Hoe voorkom ik dat het dekbedovertrek gaat kreuken tijdens het wassen?