Wil je een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
-
Vóór 12.00 uur besteld, vanavond in huis!
-
Onze klanten geven ons een 9.1
-
Geen verzendkosten vanaf 50 euro
-
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Heb je vragen of opmerkingen? Onze klantenservice staat iedere werkdag voor je klaar.
Specificaties
veelgestelde vragen
De naam zegt eigenlijk al voldoende, de Walra Casual Touch plaid is perfect voor op de bank, maar ook op bed of heerlijk in de tuin misstaat deze plaid net. De zachte, soepele plaid in effen wit heeft een speels franje randje aan de boven- en onderzijde. De mousseline structuur maakt de casual uitstraling compleet.
De Walra Casual Touch plaid is gemaakt van 100% katoen. Een heerlijke stof met zowel goed ademende als vochtabsorberende eigenschappen. Katoen staat bekend als zacht en soepel, de mousseline structuur versterkt dit extra en geeft de plaid ook een luchtige look. De plaid is zowel in verschillende kleuren als maten verkrijgbaar.
Walra
Walra ontwerpt sinds 1873 bed-, bad- en keukentextiel van de hoogste kwaliteit. De ontwerpen zijn tijdloos, eenvoudig en luxe. Het assortiment wordt afgestemd op de wensen en mogelijkheden van nu. Ondanks de modernste materialen is Walra betaalbaar. Zo kan iedereen genieten van optimaal comfort en mooie designs.
Plaid
De kleinere, dunnere en minder harige uitvoering van een deken is de plaid. Plaids werden vroeger altijd gebruikt als reisdeken. Tegenwoordig zijn ze goed als picknickkleed, omslagdoek of dekkleed: een warm kleed om onder te kruipen op de bank. Plaids zijn bijna altijd van wol of fleece en daardoor heerlijk warm.
anderen bekeken ook

