Wil je een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
anderen bekeken ook
Bestellen met een glimlach

-
Snelle levering
Voor 23.59 uur besteld is morgen in huis!
-
Veilig betalen
Betaal voor- of achteraf, via je eigen bank
-
Gratis verzending
Geen verzendkosten boven de 50 euro
-
Zichttermijn
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Heb je vragen of opmerkingen? Onze klantenservice staat iedere werkdag voor je klaar.
De Seahorse Asteris hamamdoek is een sfeervolle aanwinst die in verschillende situaties van pas komt. Neem de doek als comfortabele omslagdoek mee naar de sauna of het strand of gebruik hem simpelweg als handdoek. Ook als plaidje of picknickkleed is deze doek zeer geschikt. Kortom, genoeg mogelijkheden!
De hamamdoek is mineraalkleurig en heeft een leuk dessin met franjes en een ster. Dankzij katoen voelt de doek lekker zacht en soepel aan en heeft deze een hoog vochtabsorberend vermogen, waardoor de doek ook prima als handdoek in de sauna of badkamer gebruikt kan worden. De hamamdoek is in verschillende kleuren verkrijgbaar.
Seahorse
Het merk Seahorse heeft een uitgebreide collectie textiel voor zowel de badkamer als het strand. Seahorse kenmerkt zich door zowel vrolijk gekleurde als rustige en sfeervolle dessins. Van strandlakens en hammamdoeken tot douchelakens en baddoeken!
Hamamdoek
De hamamdoek is afkomstig uit Turkije. Hamamdoeken zijn sterk vocht absorberend en daardoor goed te gebruiken als omslagdoek, strandlaken of badhanddoek. Hamamdoeken zijn niet alleen praktisch, ze zien er ook mooi uit. Aan de uiteinden zitten mooie details zoals een lijnpatroon in het materiaal.
veelgestelde vragen
- Wat heeft het gewicht met de kwaliteit te maken?
- Hoe kan ik mijn handdoeken het beste wassen?
- Hoe blijven mijn handdoeken heerlijk zacht?
- Hoe ga ik het kreuken van badtextiel bij wassen en/of drogen tegen?
- Wat zijn de eigenschappen van katoen?
- Wat kan ik doen tegen het pluizen van badtextiel en strandlakens?
- Kan ik badtextiel al direct in de droger drogen?
- Hoe houd ik de kleuren van het badtextiel mooi?